O nás

DŘEVĚNÉ HRAČKY vyrábí naše firma od roku 1997. Kromě dřevěných hraček vyrábíme také dřevěné nábytkové díly, uzávěry na lahve a jiné dřevěné výrobky (viz eshop). Všechny tyto výrobky jsou vyrobeny převážně z bukového dřeva.

Veškerý sortiment hraček je certifikován a je vhodný pro děti od 18 měsíců. Postupně jsme přešli od menších drevěných hraček k větším a v současné době jsou našimi nejúspěšnějšími artikly kombinace odrážedla a houpadla, zejména pes, kůň, velbloud a také dřevěná motorka.

Naše dřevěná motorka je dokonce trojkombinace, protože je ji možno používat jako houpací motorku,  jako odrážedlo s opěrnými kolečky a nebo jezdící bez nich. Navíc je možné měnit výšku sedadla motorky.

V současné době je náš nejprodávanější sortiment víceúčelová jídelní židlička Kami 7v1.

Snažíme se vyrábět všechny dřevěné výrobky v nejvyšší kvalitě o čemž svědčí i to, že jsme z několika tisíc prodaných výrobků měli jen několik reklamací, a to většinou způsobených přepravou.

 

DŘEVĚNÉ NÁBYTKOVÉ DÍLY - převážně dřevěné nohy pod nábytek jsou vyráběny z bukového dřeva. Jsou upraveny mořením v požadovaných odstínech a lakovány.
 

UZÁVĚRY NA LÁHVE - standardně vyrábíme od průměru zátky 8 - 23 mm. Korkové nebo plastové zátky jsou vlepeny do dřevěné hlavičky, která může být válcová nebo kulička. Dle přání zákazníků můžeme vyrobit i jiné tvary hlaviček a také jiné průměry korku. Naše firma vyrábí také dřevěné uzávěry, do kterých vlepujeme plastový šroubovací uzávěr.

 

 


 
www.kami.cz - Kami.cz Online obchod | E-shop by 1K Design! Partneři