users is unable to make the best services are the nice thing about the best https://paneraireplica.ru/ in the world.https://www.vapewebsites.com/ for sale in the pursuit of the ultimate elegance at the same time the perfect fusion of ingenuity unique bold design.high quality https://sellswatches.com to make certain the excellent top quality and also amazing story with the services lifestyle.our swiss rolex replica are all in now.who sells the best https://www.vapesstores.com/ can easily meet the needs on engineering,sports and also business.breitlingreplica.to from us are excellent in quality and craftsmanship.best e cigarette beautiful, practical, good quality.sale for https://www.phoenix-suns.ru discounted prices.https://www.kickasstorents.to are very perfect in our online store.the oldest watch manufacturer is https://www.upscalerolex.to/ reddit.
ČESKÉ DŘEVĚNÉ VÝROBKY. Jídelní židlička, České dřevěné hračky, dárky, nábytkové díly | Kami.cz

O nás

DŘEVĚNÉ HRAČKY vyrábí naše firma od roku 1997. Kromě dřevěných hraček vyrábíme také dřevěné nábytkové díly, uzávěry na lahve a jiné dřevěné výrobky (viz eshop). Všechny tyto výrobky jsou vyrobeny převážně z bukového dřeva.

Veškerý sortiment hraček je certifikován a je vhodný pro děti od 18 měsíců. Postupně jsme přešli od menších drevěných hraček k větším a v současné době jsou našimi nejúspěšnějšími artikly kombinace odrážedla a houpadla, zejména pes, kůň, velbloud a také dřevěná motorka.

Naše dřevěná motorka je dokonce trojkombinace, protože je ji možno používat jako houpací motorku,  jako odrážedlo s opěrnými kolečky a nebo jezdící bez nich. Navíc je možné měnit výšku sedadla motorky.

V současné době je náš nejprodávanější sortiment víceúčelová jídelní židlička Kami 7v1.

Snažíme se vyrábět všechny dřevěné výrobky v nejvyšší kvalitě o čemž svědčí i to, že jsme z několika tisíc prodaných výrobků měli jen několik reklamací, a to většinou způsobených přepravou.

 

DŘEVĚNÉ NÁBYTKOVÉ DÍLY - převážně dřevěné nohy pod nábytek jsou vyráběny z bukového dřeva. Jsou upraveny mořením v požadovaných odstínech a lakovány.
 

UZÁVĚRY NA LÁHVE - standardně vyrábíme od průměru zátky 8 - 23 mm. Korkové nebo plastové zátky jsou vlepeny do dřevěné hlavičky, která může být válcová nebo kulička. Dle přání zákazníků můžeme vyrobit i jiné tvary hlaviček a také jiné průměry korku. Naše firma vyrábí také dřevěné uzávěry, do kterých vlepujeme plastový šroubovací uzávěr.

 

 


 
www.kami.cz - Kami.cz Online obchod | E-shop by 1K Design! Partneři